Передача техніки в лізинг сільським військовим адміністраціям Запорізької області
22 Листопада 2023
Запорізькою філією Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» було передано у фінансовий лізинг 2 автомобілі (автоцистерна і самоскид) та 2 трактори сільським військовим адміністраціям Запорізької області, які не зважаючи на складну ситуацію в регіоні активно готуються до деокупації своєї території.
Також планується надати у фінансовий лізинг комунальним підприємствам Запорізької області два сміттєвози, автогідропідіймач, екскаватор-навантажувач та ін.
Передача техніки у фінансовий лізинг громадам, що постраждали від російської агресії сприятиме відновленню інфраструктури, стабілізації економічної ситуації регіону та країни в цілому.
Останні новини
7 Січня 2026
06 січня 2026 року Житомирською філією Національної акціонерної компанії “Украгролізинг” передано у користування на умовах фінансового лізингу два автомобілі Renault Duster Державному підприємству “Шепетівський військовий лісгосп”.
30 Грудня 2025
Житомирською філією Національної акціонерної компанії “Украгролізинг” поставлено Державному підприємству “Шепетівський військовий лісгосп” автомобіль Renault Duster.
30 Грудня 2025
Полтавською філією Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» 25 грудня 2025 р. поставлено на умовах фінансового лізингу КП “ККП м. Василькова” Київської області два вантажні бортові тентовані автомобілі АТВ – 8/1 на шасі IVECO Daily