ДП «ВОЛИНСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ЛІСГОСП»
26 Березня 2025
У березні 2025 року Волинською філією було передано ДП «ВОЛИНСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ЛІСГОСП» (Волинська обл.) на умовах фінансового лізингу маніпулятори Weimer We-7300 – 3 од.

Останні новини
10 Березня 2026
Дніпропетровською філією на умовах фінансового лізингу поставлено автомобіль Toyota Land Cruiser Prado Товариству з обмеженою відповідальністю “НПД АГРО”. Фото додається.
9 Березня 2026
У лютому 2026 року Херсонською філією Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» передано у користування на умовах фінансового лізингу (програма «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9 %») напівнавісні граблі-валкоутворювач GA6930 фермерському господарству «ЕКО-ХАУС».
4 Березня 2026
В лютому 2026 року Житомирською філією передано за плату (лізингові платежі) у користування легковий автомобіль Hyundai Tucson Державному підприємству “Шепетівстький військовий лісгосп”.